Отопление и вентиляция

Нержавіючі димарі, труба утеплена, сендвіч димарі з нержавіючої сталі - компанія Комінвент
О компании

Інтернет-магазин Dimohod.com.ua радий вітати вас! Якщо ви займаєтеся будівництвом, маєте будівельну компанію або просто хочете відремонтувати ваш приватний будинок, то цей сайт це те, що вам треба. Під час будівництва багато хто задає собі питання- де можна купити димохід? Звичайно ви можете кілька днів провести в пошуках, але навіщо? Інтернет-магазин Dimohod.com.ua пропонує великий вибір димоходів для вашого будинку та різноманітних комплектуючих. Серед товарів доступні: - труби для димаря, - труби з нержавіючої сталі, - труба сендвіч, утеплена, - коліно з нержавіючої сталі, - ревізія з нержавіючої сталі, - трійник з нержавіючої сталі, - грати для камінів, - грати для вентиляції, - мангал з нержавіючої сталі, - коптильня з нержавіючої сталі. Виробництвом димоходів та комплектучих займається компанія Комінвент. Вона має велику кількість дипломів та сертифікатів на свою продукцію. Саме тому їй довіряють. І це не дивно, адже Комінвент на ринку вже більше 13 років. За цей час вона здобула

Сертификаты и награды
Контакты

08290, Украина, Киевская, пгт Гостомель, вул. Леніна, дом 70-В

График работы офиса:

Пн.- Пт. С 09:00 до 18:00.

Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Петро 17 апреля 2019 в 10:22 Рекомендую
 
Комментарий: Замовляли димар, і залишились повністю задоволені якість, оскільки з надзвичайною легкістю змогли вмонтувати, а також за ріки експлуатації він має первісний вигляд, хоча під впливом погодніх умов могли би виникнути розвинутися корозійні процеси.
0
 
Іван 11 апреля 2019 в 12:17 Рекомендую
 
Комментарий: Повністю задоволені якістю димохідних труб. Консультанти розповіли про усі різновиди та їхнє призначення, що дуже допомогло з вибором. Доставку здійснили надзвичайно швидко.
0
 
Максим 11 апреля 2019 в 12:08 Рекомендую
 
Комментарий: Пробивання металу було здійсненно із надзвичайно високим рівнем точності. Професіоналізм майстрів та високоякісне устаткування приємно вразив.
0
 
Василь 11 апреля 2019 в 12:06 Рекомендую
 
Комментарий: Приємно здивовані якістю отриманих виробів. Виготовлені із сталі дійсно відмінної якості. Консультанти надали вичерпну інормацію щодо обладнання і допомогли визначитися.
0
 
Олег 19 марта 2019 в 10:38 Рекомендую
 
Комментарий: Пробивання металу виконано надзвичайно якісно та точно, тому можу сміливо вам рекомендувати компанію Комінвент, оскільки тут працюють справжні професіонали, які використовують тільки сучасне устаткування у процесі роботи.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 

Товары которые мы производим:
Тройник термо 45 к/оц
Тройник термо 45 к/к
Ревизия термо к/оц
Ревизия термо к/к
Подставка термо нерж
Окончание переходник термо к/к
Конус термо к/оц
Конус термо к/к
Колено термо 90 к/оц
Колено термо 90 к/к
Ручка для каглы (шибера) нерж.  М
Ручка для каглы (шибера) нерж.  В
Ручка для каглы (шибера) латунь В
Ручка для каглы (шибера) латунь М
Колено 45 * с термоизоляцией нержавейка в нержавейке
Труба с термоизоляцией нержавейка в нержавейке
Грибок термо
Флюгер дымохода с нержавеющий стали
Тройник 45 * из нержавеющей стали
Универсальное колено 90 * из нержавеющей стали
 
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create