Деревообработка и мебель

Родзин, ПП: дерев'яні ліжка односпальні та двоспальні, шафи в спальню, дерев'яний кухонний стіл
О компании

Асортимент меблів від виробника Родзин - це... ■ 100% безпрограшний варіант Вашого вибору;■ завжди неповторна атмосфера затишку та комфорту;■ вишуканий інтер'єр;■ неймовірна функціональність;■ нескінченні години незабутнього відпочинку. Наша високопрофесійна команда меблярів займається виготовленням різноманітних меблів із НАТУРАЛЬНОГО ДЕРЕВА. Основна наша мета - це запропонувати такі меблі, які б відповідали Вашим бажанням та були б доступні в ціні. Які меблі ми продаємо? деревяні ліжка односпальні, деревяні ліжка двоспальні, шафи в спальню, кухонні столи дерев'яні, дерев'яні стільці, дерев'яні комоди, трюмо із зеркалом, тумби під телевізор та інше. Крім того, наші фахівці можуть виготовити меблі різної складності під замовлення, зважаючи на індивідуальні потреби. Ми можемо також проконсультувати Вас щодо зовнішнього вигляду, а також щодо функціональності меблів. Кращий матеріал в поєднанні з вишуканим дизайном! Меблі виготовляється на новітньому обладнанні з використанням натурально

Контакты

09100, Украина, Киевская, Біла Церква, Фастовська, дом 68

  • +38 (050) 381-79-XX

Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 

Товары которые мы производим:
Белый деревянный стол с точеными ножками
Белый деревянный стул с точеными ножками
Деревянный стул с точеными ножками
Шкаф "Глория"
Тумбочка "Глория"
Стул на точеных ножках из дерева
Стол на точеных ножках из дерева
Деревянный стол с крестами
Деревянный белый стол
Подставка под цветы, книги
Трюмо "Кристина" низ
Кровать "Глория"
Комод "Глория"
Козетка №2
Козетка №1
Стол приставной
Стол "Президент"
Стол "Консул" №3
Стол "Консул" №2
Стол "Консул" №1
 
Меблева компанія Merx
Производитель: Free Меблева компанія Merx
, Украина, Киевская, Киев, ул. Лейпцигская, дом 15
  • +38 (044) 568-52-XX

Категории товаров, которые мы производим

Мягкая мебель Кухни Гостиные Мебель Все для дома
О компании

MERX сьогодні - це виробник меблів на українському ринку, на якому він представлений вже більше 15 років. Завдяки високій якості своєї продукції і відмінному сервісу, професійному відношенню до своїх клієнтів, великим виробничим потужностям, передовим виробничим та управлінським технологіям, компанія MERX http://proizvoditeli.ub.ua розширює свою присутність на міжнародних ринках, закріплює і збільшує збутову мережу через створення центрів меблів у містах України. Місією компанії є забезпечення наших партнерів довгостроковим, економічно вигідною співпрацею, забезпечення покупців наших товарів ростом якості життя шляхом продажу престижних, надійних і комфортних меблів для готелів та ресторанів, житлових, кухонних і офісних меблів. Кваліфікованого сервісу по її доставці та обслуговування, забезпечення співробітників компанії гідними умовами праці та відпочинку, можливістю кар'єрного і професійного зростання.

Контакты

, Украина, Киевская, Киев, ул. Лейпцигская, дом 15

  • +38 (044) 568-52-XX

Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
sadigov 14 сентября 2012 в 00:51
 
Недостатки: Брав кухню в Івано-Франківську. Якість абсолютно не відповідає вартості. На даний момент в мене стоїть тільки півкухні, хоча було замовлено її 4 місяці тому. А згідно з контрактом, кухня мала стояти вже 2 місяці. Якість збірки просто жахлива. Використовується ДСП найнижчого гатунку, ще й в багатьох місцях вдарена. Десь там зазубренка, десь там подряпина. Складається враження що просто ця кухня БУ. Хоч кухня і молочного кольору, але стики зароблені клеєм, який чорного. Є пошкоджені фасади. А один фасад так взагалі пошкоджений, але дуже хитро замальований. Замальований фасад зміг роздивитись тільки при штучному освітелнні, плюс на дотик. Таке враження, що був пошкоджений при транпортуванні а потім зароблений кустарним чином. Менеджер по продажу повністю брехлива, кажуть що кухня має доїхати в понедіок, потім в середу, потім в п"ятницю, а потім наступного тижня. Не рекомендую нікому меркс, це абосолютне і повне кидалово на гроші.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 

 
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create